Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 93
1311813
31130
263
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- fo. Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration without ribbon C:XF,VF spotted NMK 250. 1310226
31131
263
Numismatics
1907. "Egyetértés Sport Club" jelzett Ag medál "STICHT" jelzéssel (10.46g/0.800/30mm) T:2
1 400 HUF
1273205
31132
263
Numismatics
1922. "Magyar Testgyakorlók Köre Versenydíj / Knapp d.1922. I." jelzett Ag díjérem (13g/0.800/29x29mm) T:2
1 400 HUF
1241494
31133
263
600
Numismatics
1924. "A Magyar Athletikai Szövetség Díja /4x1000M. Ifj. Staf. Bajn. 1924" ezüstözött Br díjérem sérült füllel, peremen "LUDVIG E. BUDAPEST" gyártói jelzéssel (30,5x30,5mm) T:2-
1310192
31134
263
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1924. "MÁV Gépgyári Sportkör 1924.II.24 I." ezüstözött Br díjérem mellszalagon (30mm) + 1943. "MÁV Sportegyesületeinek Ligája - Mátyás király év 1943" aranyozott fém emlékérem (51mm) T:2-,2
1 200 HUF
1230476
31135
263
Numismatics
1 000 HUF
1310072
31136
263
Numismatics
Maróti Géza (1875-1941) 1927. "MAFC - Műegyetemi Athletikai és Football Club / Nemzetközi verseny 1927.V.29. I." Br díjplakett (59x35mm) + 1927. "TSZG I. díj 1927.III.13." Br díjplakett (60x40mm) + Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Ferencz Városi Torna Club" Br díjérem (39x35mm) T:2,2-
1 400 HUF
1297602
31137
263
Numismatics
~1930. "Erdélyért" irredenta festett Cu kitűző (19,5x15mm) T:2
1 000 HUF
1307021
31138
263
Numismatics
~1930. "Turul Szövetség" Br kitűzője (16x15mm) T:2 1307006
31139
263
Numismatics
~1930. "VII. Kerületi Levente Egyesület" aranyozott, zománcozott fém jelvény (16x13mm) T:2 1311787
31140
263
Numismatics
~1930. 2db zománcozott cserkészjelvény, benne "Járőrverseny 1937" sí jelvény "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel T:2,2- zománchiány
3 000 HUF
1241570
31141
263
400
Numismatics
~1930. "Egri Magyar Királyi Állami Dobó István Gimnázium" zománcozott Br jelvény (61x40mm) T:3 erősen zománchibás The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035