3 000 HUF
1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, aranyozás lekopott T:2,2- Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilt Br decoration on ribbon, gilding worn out C:XF,VF NMK 275.