2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
3 db-os kék üvegű kínáló szett, apró kopásnyomokkal, hajszálrepedésekkel, az egyik sérült. 2 db 9x9x4 cm, illetve m: 3,5 d: 10 cm.