Maps

Number of items: 92

1889 Tasmánia posta, távírda, eső és vasúttérkép. Nagyméretű térkép / 1889 Large postal, railway telegraph and rainfall map of Tasmania. 70x90 cm
12950.

8 000 HUF
20,73
22,86

cca 1700 Johann Baptist Homann (1664-1724): Magyarország és a Duna medence térképe. Színezett rézmetszet. Néhány kisebb sérüléssel, javított szakadással / cca 1700 Danubii Fluminis (ab urbe Lentia usque et ultra Bydanam urbem cum influentibus fluviis delineanti)... Etched map of the Danube Basin, Hungary, Croatia, Bosnia, Transylvania. With some damages, repaired tears. 63x55 cm
12951.

24 000 HUF
62,18
68,57

1915 Fogaras vármegye térképe, jelmagyarázattal, kiadja a Magyar Földrajzi Intézet Rt., hajtott, kis szakadásokkal, 32x48 cm
12952.

1 400 HUF
3,63
4,00

cca 1890 Trencsén vármegye térképe, tervezte Gönczy Pál, kiadja Posner Károly Lajos és Fia térképészeti intézete, vászontérkép jelmagyarázattal, 21x31 cm
12953.

1 000 HUF
2,59
2,86

cca 1890 Turóc vármegye térképe, tervezte Gönczy Pál, kiadja Posner Károly Lajos és Fia térképészeti műintézete, vászontérkép, hajtott, 31x21 cm
12954.

1 400 HUF
3,63
4,00

1928 Barthos-Kurucz: Történelmi Atlasz polgári iskolák számára, pp.:32, 28x21cm
12955.

1 000 HUF
2,59
2,86

1939 Nógrád vármegye térképe, M. kir. honv. Térk. Int., kis hibával, 34x46cm
12956.

1 000 HUF
2,59
2,86
10

Szepes megye térképe, Gönczy Pál - Kogutowicz Manó: Magyarország megyéinek kézi atlasza. Tervezte: - -, rajzolta: - - Bp. (1890.) Posner Károly Lajos és fia. Sarok levágva, 56x45cm
12957.

1 000 HUF
2,59
2,86

Varasd megye térképe, Gönczy Pál - Kogutowicz Manó: Magyarország megyéinek kézi atlasza. Tervezte: - -, rajzolta: - - Bp. (1890.) Posner Károly Lajos és fia. Sarok levágva, 56x45cm
12959.

1 000 HUF
2,59
2,86

Temes  megye térképe, Gönczy Pál - Kogutowicz Manó: Magyarország megyéinek kézi atlasza. Tervezte: - -, rajzolta: - - Bp. (1890.) Posner Károly Lajos és fia. Sarok levágva, 56x45cm
12960.

1 000 HUF
2,59
2,86

Trencsén  megye térképe, Gönczy Pál - Kogutowicz Manó: Magyarország megyéinek kézi atlasza. Tervezte: - -, rajzolta: - - Bp. (1890.) Posner Károly Lajos és fia. Sarok levágva, hajtás mentén kis szakadásokkal, 56x45cm
12961.

1 000 HUF
2,59
2,86

1880/2010 A Magyar Szent Korona Országainak etnográfiai térképe, reprint kiadás, 69x93 cm
12962.

2 000 HUF
5,18
5,71
16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF