4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
1909 Tartalékostiszti kinevezés a 10. sz. III. Frigyes Vilmos lovasezredbe, az ú.n. "Vilmos huszárok", más néven "fehérvári huszárok" állományába. Kissé sérült császári szárazpecséttel, valamint az ezred pecsétjével két helyen.