800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Colligatum kötet. M. Tullii Ciceronis: De Officiis libri tres. Editio stereotypia. Recognovit C. F. W. Müller. Lipsiae, 1901, Teubner. Hozzákötve: M. Tullii Ciceronis: Tusculanarum disputationum libri quinque. Editio stereotypia. Recognovit C. F. W. Müller. Lipsiae, 1904, Teubner. Korabeli, gerincén sérült, laza félvászonkötésben.