3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Carlyle Tamás: A franczia forradalom I-III. A M. Tud Akadémia megbízásából fordította Baráth Ferencz. Bp., 1875-1878, MTA. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. Viseltes, sérült állapotban. Könyvtári példányok voltak.