8 000 HUF
Politikai Magyarország. Főszerkesztője Szász József. I. kötet. Magyarország története az Arany Bullától 1795-ig. A munka vezérszellemét kidomborító tanulmányt írta Dr. Timon Ákos. Kiadói aranyozott, dombornyomott, festett egészvászon-kötésben, kissé kopottas állapotban. A gerinc alsó részén a vászon kissé felszakadt, az előzéklap enyhén sérült.