3 000 HUF
Pór Antal: Nagy Lajos. 1326 - 1382. I. fele. Magyar Történeti Életrajzok. Bp., 1892, Magyar Történelmi Társulat. Korabeli aranyozott félbőrkötésben, a gerinc enyhén sérült. Könytári példány volt,