Vicente Blasco Ibánez: Argentina y sus grandezas. Madrid, 1910, La Editorial Espanola Americana. Kiadói aranyozott egészbőrkötésben. Széleinél kopottas, egyébként jó állapotú kötet. Érvénytelen könyvtári pecséttel. 32x24 cm.
Colligatum kötet: Sváby Frigyes: A Lengyelországnak elzálogosított XIII szepesi város története. Lőcse, 1895. Reiss J. T. 344 p. + 12 t. A Szepesmegyei Történelmi Társulat milleniumi kiadványai II.; hozzákötve: Hradszky József: A szepesi ,,Tíz-lándzsások széke" vagy a ,,Kisvármegye" története. Lőcse, 1895. Reiss J. T. 226 p. A Szepesmegyei Történelmi Társulat milleniumi kiadványai III. kötet. Kora...
Igazságot Magyarországnak! A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és birálata. Irták: Apponyi Albert gróf, Berzeviczy Albert, Lukács György stb. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság. Kiadói egészvászon-kötésben. Borító sérült, a térképmellélet hiányzik.
A tizenhármak bűnpere. Sajtó alá rendezte Lengyel Zoltán és Landler Jenő. Bp., 1904. Légrády Testvérek. XXIV+490 p. A kötet az 1904-es általános vasutassztrájk vezetői ellen indított per anyagát tartalmazza. Kiadói, gerincén kissé sérült egészvászon-kötésben.
John Edward Courtenay Bodley: Francziaország. Új átnézett kiad. Ford. Darvai Móricz. Átnézte Angyal Dávid. I köt. Bp. 1899. MTA. XXXI. 360 p. Kiadói, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben. Tulajdonosi pecséttel, az előzéklapon kis hiány.