Books: History

Number of items: 102

Gardner A. Ernest: A régi Athén. II. Bp. 1912. MTA. 363 p. Kihajtható térképpel, gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.
13622.

2 000 HUF
5,18
5,71

13623.

1 000 HUF
2,59
2,86

Dr. Rupp Kornél:. Szemelvények Cornelius Nepos életrajzaiból. Budapest, 1899, Athenaeum. 244 p. Korabeli kopottas egészvászon-kötésben. Térképmellékletekkel. Ritka!
13624.

3 000 HUF
7,77
8,57

Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1933, Káldor Könyvkiadóvállalat. 324 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Egy előzéklap hiányzik.
13625.

1 000 HUF
2,59
2,86

Büky József: A papírpénz fejlődésének történelmi vázlata (Különös tekintettel Angliára)Bp., 1947. Káldor György (Egyetemi ny.) 140 p. Kiadói félvászon-kötésben. Dedikált példány!
13626.

1 800 HUF
4,66
5,14

13627.

3 000 HUF
7,77
8,57

József nádor. Egy alkotó élet írásban és képben. 1776-1847. Összeáll., a képeket vál. és a szöveget írta Lestyán Sándor. Bp. 1943, Posner. Gazdag képanyaggal. Fűzve, színes kiadói papírborítóban.
13628.

4 000 HUF
10,36
11,43

13629.

1 000 HUF
2,59
2,86

13630.

20 000 HUF
51,81
57,14

13631.

Nagy Géza - Nemes Mihály: A magyar viseletek története. Szövegét írta Nagy Géza. Rajzolta és festette Nemes Mihály. Bp. (1900) Franklin. 1 t. (díszcímlap) XXXIX t. (színes kép) 71 t. (fekete-fehér grafika) XLVII, 240 p. 1 lev. Restaurált, az eredeti vászonkötés felhasználásával készült kötéssel, belöl az eredeti szennylapok felhasználásával. Sok táblán alig észrevehető, néhány táblán jól látható s...

26 000 HUF
67,36
74,29

A magyar városok címerei. Összeállította castiglione Endre. Bp., 1975, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
13632.

2 000 HUF
5,18
5,71

Kerecseny János: Árpád fejedelem. Bp., é.n., Cházár András Országos Siketnéma Otthon (Springer Ny.). 511 p. Kiadói kopottas, aranyozott egészvászon-kötésben.
13633.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF