2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Kiss Arnold: "Gileád". A vigasztalás könyve. Bp., 1906, Pollak M. Miksa. 88 p. Kiadói sérült, laza vászonkötésben. Kitöltött űrlappal, bejegyzésekkel, az előzéklaphoz ragasztott fotóval.