18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Borászati Füzetek. Szerkeszti és kiadja Dr. Entz Ferencz. Teljes, hiánytalan IV. évfolyam. Pest, 1872, Kocsi Sándor ny. 762+IV p. Korabeli kopottas félvászonkötésben.