4 000 HUF
József Attila: Hazám. Juhász Ferenc előszavával, Csernus Tibor eredeti rajzaival, Bp., 1956, Szépirodalmi. 53 p. 8 t. (kőnyomatok) Számozott, 801. sz példány! Kopottas, kissé sérült kiadói félbőrkötésben.