Szuszai Antal: Apologetika, vagyis a katholikus hit alapjainak rendszeres védelme. Győr, 1911, Pannónia-könyvnyomda.VIII+ 502 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái II-V., VII-VIII., X-XXV. kötet: A keresztény bűnbánat és bűnbocsánat; Fold és ég I-II.; A diadalmas világnézet; Elmélkedések az evangéliumról II.; Magasságok fele; Korunk lelke; Kultúra és terror; Ünnepnapok; Élet igéi I.; Az elme útjain; Hit és ész; Utak és állomások; Élet igéi II. - Az Úr ünnepei; Élet igéi III.; Új elmélkedések; Az Úr házáért; Az igazság napszámában; Iránytű; Soliloquia I.; Soliloquia II. - Élet kenyere; Sion hegyen - Tartalommutató. Bp., 1927-1928, Szent István Társulat. Díszes, aranyozott vászonkötésben, kötetenként változó, de nagyrészt jó állapotban.
XII. Pius élete és válogatott beszédei Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp., 1942, Magyar Jövő. 478 p., 22 t. (egészoldalas fotó). Kiadói, aranyozott, címeres egészvászon-kötésben. A gerinc kissé kopottas, a borítótáblákon enyhe foltok.
A protestantizmus Magyarországon. Bp. 1928. Bethlen Szöv. 510 p. 16 t. I. rész: Történeti és helyzetrajz. II. rész: A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életében. Szövegközti képekkel, rajzokkal gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, egészvászon kötésben, a gerinc felső részén kisebb sérüléssel.
Kétnyelvű, latin-német nyelvű Biblia, német nyelvű kommentárokkal. - Biblia Sacra / Die Heilige Schrift des Alten und Neuen Testamentes. Mit dem Urtexte der Vulgata übersetzt und mit erklärenden Anmerkungen versehen von Augustin Arndt. Mit deutschem und lateinischem text sowie deutschem Kommentar. Regensburg & Roma, 1910, Verlag von Friedrich Pustet. Kiadói, kissé kopottas félbőrkötésben. Egy kötet gerince hiányos.