3 000 HUF
A protestantizmus Magyarországon. Bp. 1928. Bethlen Szöv. 510 p. 16 t. I. rész: Történeti és helyzetrajz. II. rész: A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életében. Szövegközti képekkel, rajzokkal gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, egészvászon kötésben, a gerinc felső részén kisebb sérüléssel.