14002. 264. Closed Online auction Books: Religion
3 000 HUF
0 HUF
Dr. Révay József: Szentek Legendái. Bp., 1927, Franklin. Jaschik Álmos illusztrációival. Kissé kopottas, festett, aranyozott egészvászon-kötésben. A gerincen hosszanti irányban enyhe szakadás.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor