Books: Science and technology

Number of items: 155

13946.

1 000 HUF
2,59
2,86
13947.

1 000 HUF
2,59
2,86
13948.

1 000 HUF
2,59
2,86
13949.

2 000 HUF
5,18
5,71
Dinnyési János: Gépkocsi szerkezettan. Kassa, 1984, "Wiko". Kiadói kopottas papírkötésben.
13950.

2 000 HUF
5,18
5,71
Balla János: Autós ABC. Bp., 1943, Athenaeum. 388 p. Kiadói foltos papírkötésben.
13951.

1 600 HUF
4,15
4,57
Lambrecht Kálmán: Az Ősember, ősvilágok élete. Bp., 1931. Dante. Kiadói, a gerincnél kissé szakadt, aranyozott egészvászon-kötésben.
13952.

1 600 HUF
4,15
4,57
Alfred Edmund Brehm: Die Vögel. Separatausgabe aus dem illustrirten Thierleben. Zweiter Band. Hildburghausen, 1872, Bibliographisches Institut 1036 p., 388 képpel. Korabeli, gerincén sérült félbőrkötésben.
13953.

2 400 HUF
6,22
6,86
13954.

1 200 HUF
3,11
3,43
13955.

2 600 HUF
6,74
7,43
13956.

2 000 HUF
5,18
5,71
13957.

8 000 HUF
20,73
22,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF