Burgmann Kézikönyv :Burgmann Feodor Asbest- és tömszelencetömítések gyárainak magyarországi üzemének évkönyve. Bp., 1934, Apor Leó (Tolnai ny.). 192 p. Kiadói kopottas vászonkötésben. Több lap foltos, egy pedig hiányos.
Laziczius Gyula: Bevezetés a fonológiába. Bp., 1932, Magyar Nyelvtudományi Társaság. 109 p. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. A hátsó borítón bejegyzéssel.
Alfred Edmund Brehm: Die Vögel. Separatausgabe aus dem illustrirten Thierleben. Zweiter Band. Hildburghausen, 1872, Bibliographisches Institut 1036 p., 388 képpel. Korabeli, gerincén sérült félbőrkötésben.
Dr. Hynek. Krisztus kínhalála - A modern orvosi tudomány világánál. Bp., 1937, Korda Rt. 117 p. + 7t. Korabeli egészvászon-kötésben,az eredeti borító felragasztva.
Carl Munde: Hydrotherapie oder die Kunst, die Krankheiten des menschlichen Körpers durch Wasser, Luft, Bewegung und Diät zu heilen und durch eine naturgemäße Lebensweise zu verhüten. Ein Handbuch für Nichtärzte. Leipzig, 1853, Qrnoldische Buchhandlung. Korabeli dekoratív, aranyozott egész-vászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Jó állapotban.