Books: Science and technology

Number of items: 155

Lovász Kálmán: Nyomdaipar. Műszaki értelmező szótár. Bp., 1961, Terra. 203 p. Kiadói vászonkötésben.
13874.

1 800 HUF
13875.

2 000 HUF
Dr. Szilágyi János, Dr. Szabó Károly: A tűzrendészet fejlődése - Az őskortól a modern időkig. Bp., 1986, BM. Könyvkiadó. 388 p. Kiadói modern keménykötésben. A gerincén apró sérülés.
13876.

1 600 HUF
13877.

1 800 HUF
dr. Kelen Béla: Röntgenológia orvostanhallgatók és gyakorló orvosok számára. Bp., 1928. K. M. Egyetemi nyomda. Kissé megviselt félvászon kötésben
13878.

1 000 HUF
Körösy Kornél dr.: Az örökléstan alapismeretei. Budapest, 1936, Novák Rudolf és Társa. Kiadói papír kötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel.
13879.

2 000 HUF
13880.

1 800 HUF
Zichy Jenő gróf: Kaukázusi és középázsiai utazásai. - A magyar faj vándorlása. A gyűjtemények leírása. Írták Jankó János és Pósta Béla. I. kötet. Bp. 1897. Hornyánszky. 1 t. XLIX, 608 l. CXXI t. + XXVIII t Korabeli, dombornyomott egészvászon kötésben, gerincen kis hiánnyal. Zichy Jenő (1837-1906) az Országos Iparegyesület elnöke, a hazai alsó fokú iparosoktatás megszervezője. Saját költségén tudományos expedíciókat szervezett és vezetett Oroszországba, Ázsiába, a magyarság eredetének felkutatására. Magánmúzeumot létesített, melyet a fővárosra hagyott.
13881.

36 000 HUF
97,30
105,88
Kákonyi Gyula: Zárak, lakatok. Bp., 1986. Műszaki könyvkiadó. Sok képpel
13882.

1 000 HUF
13883.

1 200 HUF
13884.

1 200 HUF
Pataky Dénesné: Iparművészet és könyvművészet. Kiadói műszaki továbbképző középfokú kiskönyvtára 3. Bp., é.n., Műszaki. 32 p. Kiadói papírkötésben. Roppant alacsony példányszámú szakkiadvány.
13885.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF