Books: Science and technology Number of items: 155
1219651
13874
264
Books: Science and technology
Other collectibles
Lovász Kálmán: Nyomdaipar. Műszaki értelmező szótár. Bp., 1961, Terra. 203 p. Kiadói vászonkötésben.
1 800 HUF
1217721
13875
264
Books: Science and technology
Other collectibles
2 000 HUF
1217694
13876
264
Books: Science and technology
Other collectibles
Dr. Szilágyi János, Dr. Szabó Károly: A tűzrendészet fejlődése - Az őskortól a modern időkig. Bp., 1986, BM. Könyvkiadó. 388 p. Kiadói modern keménykötésben. A gerincén apró sérülés.
1 600 HUF
1220932
13877
264
Books: Science and technology
Other collectibles
1 800 HUF
1054828
13878
264
Books: Science and technology
Other collectibles
dr. Kelen Béla: Röntgenológia orvostanhallgatók és gyakorló orvosok számára. Bp., 1928. K. M. Egyetemi nyomda. Kissé megviselt félvászon kötésben
1 000 HUF
1017963
13879
264
Books: Science and technology
Other collectibles
Körösy Kornél dr.: Az örökléstan alapismeretei. Budapest, 1936, Novák Rudolf és Társa. Kiadói papír kötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel.
2 000 HUF
1017693
13880
264
Books: Science and technology
Other collectibles
1 800 HUF
1321358
13881
264
36000
Books: Science and technology
Other collectibles
Zichy Jenő gróf: Kaukázusi és középázsiai utazásai. - A magyar faj vándorlása. A gyűjtemények leírása. Írták Jankó János és Pósta Béla. I. kötet. Bp. 1897. Hornyánszky. 1 t. XLIX, 608 l. CXXI t. + XXVIII t Korabeli, dombornyomott egészvászon kötésben, gerincen kis hiánnyal.
Zichy Jenő (1837-1906) az Országos Iparegyesület elnöke, a hazai alsó fokú iparosoktatás megszervezője. Saját költségén tudományos expedíciókat szervezett és vezetett Oroszországba, Ázsiába, a magyarság eredetének felkutatására. Magánmúzeumot létesített, melyet a fővárosra hagyott.
36 000 HUF
1321350
13882
264
Books: Science and technology
Other collectibles
Kákonyi Gyula: Zárak, lakatok. Bp., 1986. Műszaki könyvkiadó. Sok képpel
1 000 HUF
1320586
13883
264
Books: Science and technology
Other collectibles
1 200 HUF
1320652
13884
264
Books: Science and technology
Other collectibles
1 200 HUF
1320645
13885
264
Books: Science and technology
Other collectibles
Pataky Dénesné: Iparművészet és könyvművészet. Kiadói műszaki továbbképző középfokú kiskönyvtára 3. Bp., é.n., Műszaki. 32 p. Kiadói papírkötésben. Roppant alacsony példányszámú szakkiadvány.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035