13907.
264. Closed Online auction
Books: Science and technology
8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
A szemészet kézikönyve I-III. Szerkesztette Grósz Emil és Hoor Károly. Több mint 800 szövegközti ábrával. Bp., 1910, Franklin-Társulat. 1027+877+824 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben.