13924.
264. Closed Online auction
Books: Science and technology
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
A természet világa I.-III. kötet. A csillagos ég. I. A légkör. II. A föld és a tenger. III. Bp. 1938-1939. Kir. Magy. Term.Tud. Társ. A Természettudományi Társulat 100 éves fennállásának emlékére adta ki ezt a reprezentatív munkát. Kopottas, foltos, kiadói, aranyozott félbőr kötésben.