13901.
264. Closed Online auction
Books: Science and technology
800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
J. B. Bury: A gondolatszabadság története. Bp., 1915, Franklin. Kiadói, a borítótábla szélén kissé sérült félvászon sorozatkötésben.