13896.
264. Closed Online auction
Books: Science and technology
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Somló Bódog: Állami beavatkozás és individualizmus. Bp., 1907, Grill K. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. Tulajdonosi bejegyzéssel, pecséttel.