19188. 264. Closed Online auction Jewellery
26 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag.) cigaretta tárca, "Adóellenőrök hajókirándulásának egyetlen nyereménye 1948" felirattal, belül aranyozott, mesterjeggyel, jelzett, nettó: 223 g, 14×7,5 cm, nem zár
Photo of the item taken by : ttg