Jewellery Number of items: 218
1321190
19178
264
3800
Jewellery
Other collectibles
Ezüst fonott karlánc, Ag., 12,5gr., jelzett,20cm /Silver braided bracelet, Ag., 12,5gr., marked, 20cm
3 800 HUF
1288998
19179
264
4600
Jewellery
Other collectibles
Ezüst "verlauf" kettős szemű nyaklánc, Ag., nettó:19,2gr., jelzett, 45,5cm/ Silver "verlauf 'double-eyed necklace, Ag, net. 19,2gr, marked, 45,5cm
4 600 HUF
1289004
19180
264
Jewellery
Other collectibles
Ezüst anker nyaklánc, Ag., nettó:6gr., jelzett, 40cm/ Silver necklace, Ag, net. 6gr, marked, 40cm
1 600 HUF
1296844
19181
264
4600
Jewellery
Other collectibles
Ezüst "S" nyaklánc, Ag., nettó: 19,4gr, jelzett, 50,5cm / Silver "S" necklace, Ag, net. 19,4gr, marked, 50,5cm
4 600 HUF
1288949
19182
264
Jewellery
Other collectibles
Ezüst pancer karlánc, Ag., nettó:38,5gr., jelzett, 51cm/ Silver bracelet, Ag, net.38,5gr, marked,51 cm
8 000 HUF
1288821
19183
264
Jewellery
Other collectibles
Ezüst anker karlánc, Ag., nettó:11,9gr., jelzett, 19cm/ Silver bracelet, Ag, net. 11,9gr, marked, 19 cm
2 600 HUF
1288815
19184
264
Jewellery
Other collectibles
Ezüst "dupla pancer" karlánc, Ag., nettó:11,9gr., jelzett, 19cm/ Silver bracelet, Ag, net. 11,9gr, marked, 19 cm
2 600 HUF
1296878
19185
264
3200
Jewellery
Other collectibles
Ezüst anker nyaklánc, Ag., nettó: 13,4gr, jelzett, 71,5cm / Silver necklace, Ag, net. 13,4gr, marked, 71,5cm
3 200 HUF
1270557
19186
264
11000
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag)nyelű kés és villa, jelzett, br: 78 g
11 000 HUF
1314351
19187
264
Jewellery
Other collectibles
6 000 HUF
1314849
19188
264
26000
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag.) cigaretta tárca, "Adóellenőrök hajókirándulásának egyetlen nyereménye 1948" felirattal, belül aranyozott, mesterjeggyel, jelzett, nettó: 223 g, 14×7,5 cm, nem zár
26 000 HUF
1317729
19189
264
Jewellery
Other collectibles
Díszes, monogramos ezüst (Ag.) púdertartó, tükör nélkül, jelzett, d: 6 cm, bruttó 40,6 g
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035