Jewellery

Number of items: 218

Ezüst (Ag.) fűszertartó párban szintetikus kővel, jelzett, m:8 cm (2×) nettó:104 g (együtt a kettő)
19190.

38 000 HUF
98,45
108,57
13

Ezüst kézi gyertyatartó, Ag., nettó: 60gr., jelzett, 5x10cm/Silver Candlestick, Ag, net. 60gr, marked, 5x10cm
19191.

17 000 HUF
44,04
48,57

Ezüst fedeles cukortartó, Ag., nettó: 119,7gr., jelzett, 9x7cm/ Silver sugar bowl with lid, Ag, net. 119,7gr, marked, 9x7cm
19192.

30 000 HUF
77,72
85,71

Ezüst tejszínes kiöntő, Ag., nettó: 85gr., jelzett, m:7cm/Silver milk jug, Ag, net.. 85gr, marked, m: 7 cm
19193.

17 000 HUF
44,04
48,57

Ezüst (Ag.) merőkanál, monogrammal,jelzett,  h:22 cm, nettó:102 g
19194.

10 000 HUF
25,91
28,57

Ezüst(Ag) evőeszközök, 3 db, jelzettek, h: 14-15 cm, nettó: 66,4 g
19195.

8 000 HUF
20,73
22,86

19196.

90 000 HUF
233,16
257,14

19197.

120 000 HUF
310,88
342,86

Nubia márkájú 14  K arany karóra. 14 K arany szíjjal, jelkett. Az óra quartz szerkezetű, üvegen sérüléssel.. Br 62,2 g / Nubia 14K gold wristwatch with gold bracelet  gr: 62,2 g
19198.

280 000 HUF
725,39
800,00

18 K arany nyaklánc, kapcsos szerkezettel. Jelzett. 43 cm Nettó 34,2 g / 18 C gold necklace 43cm  net: 34,2 g
19199.

220 000 HUF
569,95
628,57

14 K arany karkötő áttört fazon, kapcsos szerkezettel. Jelzett. Nettó 32 g / 14 C gold bracelet  net: 32 g
19200.

180 000 HUF
466,32
514,29

19201.

180 000 HUF
466,32
514,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF