1885. "Rudolf Trónörökös a kiállítás védnöke / Az 1885-iki Budapesti Országos Kiállítás Emlék Érme" Cu emlékérem "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (30mm) T:2,2- k.
1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- ph. Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration without ribbon C:XF,VF edge error NMK 250.
1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration without ribbon C:XF NMK 250.
1904. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség V éves Szolgálati Érme" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1904. "The Hungarian Fireman Association, V years service medal" gilt Br decoration without ribbon C:XF
1916- "A M. O. Tűzoltó Szöv. Szolgálati Érme 35. éves szolgálat után" kitüntetés, kör alakú medál zománcozott babérkoszorú által közrefogott ötágú máltai keresztbe foglalva, mellszalag nélkül T:2 sérült függesztő karika Hungary 1916- "The Hungarian Fireman Association, XXXV years of service medal" enamelled decoration without ribbon C:XF damaged suspension ring
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" jelzett ezüst kitüntetés mellszalagon, "A" fémjellel a peremen. Szign.: KAUTSCH T:2 kis ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" silver decoration with ribbon and "A" hallmark on the edge. Sign: KAUTSCH C:XF small edge errors NMK 302.
~1920. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XV éves Szolgálati Érme" peremen jelzett ezüst kitüntetés függesztőkarika és mellszalag nélkül (16,19g/0.800/37mm) T:2 Hungary ~1920. "The Hungarian Fireman Association, XV years service medal" hallmarked silver decoration without ribbon and suspension ring (16,19g/0.800/37mm) C:XF