Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 79

1867. "Ferenc József koronázására" ón koronázási érem. "VIRIBUS UNITIS / KORONÁZÁSI EMLÉK BUDÁN" (33mm) T:3 fül hajlott
31135.

2 000 HUF
5,18
5,71

1867. "A Buda-pesti koronázás emlékéül 1867 / Éljen a király, éljen a haza" ón emlékérem füllel (32,5mm) T:3 erős ph.
31136.

2 000 HUF
5,18
5,71

1885. "Rudolf Trónörökös a kiállítás védnöke / Az 1885-iki Budapesti Országos Kiállítás Emlék Érme" Cu emlékérem "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (30mm) T:2,2- k.
31137.

2 400 HUF
6,22
6,86

1894. "Kossuth Lajos / Szabadság, Egyenlőség, Testvériség 1848" Cu emlékérem modern szalaggal (30,5mm) T:2- ph.
31138.

1 000 HUF
2,59
2,86

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- ph. Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration without ribbon C:XF,VF edge error NMK 250.
31139.

800 HUF
2,07
2,29

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration without ribbon C:XF NMK 250.
31140.

1 000 HUF
2,59
2,86

1904. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség V éves Szolgálati Érme" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1904. "The Hungarian Fireman Association, V years service medal" gilt Br decoration without ribbon C:XF
31141.

2 000 HUF
5,18
5,71

1904. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség X éves Szolgálati Érme" Br kitüntetés tűzoltósisak és mellszalag nélkül T:2-
31142.

3 000 HUF
7,77
8,57

1916- "A M. O. Tűzoltó Szöv. Szolgálati Érme 35. éves szolgálat után" kitüntetés, kör alakú medál zománcozott babérkoszorú által közrefogott ötágú máltai keresztbe foglalva, mellszalag nélkül T:2 sérült függesztő karika Hungary 1916- "The Hungarian Fireman Association, XXXV years of service medal" enamelled decoration without ribbon C:XF damaged suspension ring
31143.

40 000 HUF
103,63
114,29

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" jelzett ezüst kitüntetés mellszalagon, "A" fémjellel a peremen. Szign.: KAUTSCH T:2 kis ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" silver decoration with ribbon and "A" hallmark on the edge. Sign: KAUTSCH C:XF small edge errors NMK 302.
31144.

8 000 HUF
20,73
22,86

~1920. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XV éves Szolgálati Érme" peremen jelzett ezüst kitüntetés függesztőkarika és mellszalag nélkül (16,19g/0.800/37mm) T:2  Hungary ~1920. "The Hungarian Fireman Association, XV years service medal" hallmarked silver decoration without ribbon and suspension ring (16,19g/0.800/37mm) C:XF
31145.

5 000 HUF
12,95
14,29

~1920-1930. "Pestszenterzsébeti Állami Polgári Iskola" zománcozott fém jelvény (43x30mm) T:2,2- zománchiány
31146.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF