Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 79

15db-os vegyes külföldi jelvény tétel, közte zománcozott darabok is T:2,2-,3 egy sérült 15pcs of various badges, with enamelled pieces C:XF,VF,F one damaged
31207.

1 200 HUF
3,11
3,43

10db-os vegyes magyar és külföldi díjérem, kiállítási érem tétel, közte Jugoszlávia DN Jó lövésznek járó Cu díjérem (35mm), Romania DN "Kolozsvári köztársasági kutyakiállítás" fém emlékérem (52mm) T:2,2- 10pcs of mixed award medal, exhibition medal lot, with Yugoslavia ND Good Shooter Cu medal (35mm), Romania ND "Republican dog show" metal medal (52mm) C:XF,VF
31208.

4 400 HUF
11,40
12,57

10db-os szocialista jelvény és kitüntetés tétel, benne "MHSZ Honvédelmi Lövészverseny", "KISZ Ifjúsági Szocializmusért" , "KISZ Önkéntes Ifjúsági Tábor", "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" T:2,2-
31209.

1 200 HUF
3,11
3,43

10db-os szocialista jelvény és érem tétel, benne 1985. "Felszabadulásunk 40. évfordulójára" egyoldalas Br érem dísztokban. Szign.: BB (91mm), ~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény miniatűrrel dísztokban, "Kiváló Dolgozó" kitüntetések T:vegyes
31210.

1 000 HUF
2,59
2,86

25db vegyes magyar és külföldi szocialista kitűző, jelvény, közte 1978. "Tudományos-Technikai Úttörőszemle 1978" műanyag jelvény, "Budapest Ifjúsági Napok - 65" aranyozott, zománcozott Br jelvény T:vegyes
31211.

800 HUF
2,07
2,29

25db vegyes magyar és külföldi szocialista kitűző, jelvény, közte 1964. "Tokyo" festett fém olimpiai jelvény, 1963. "Százéves az első Országos Magyar Dalosverseny" Br jelvény T:vegyes
31212.

1 000 HUF
2,59
2,86

30db vegyes magyar és külföldi szocialista kitűző, jelvény, közte zománcozott is T:vegyes 30pcs of mixed socialist pins and badges, with enamelled pcs C:mixed
31213.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF