Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 89

August Kleeberg 1861. Gróf Teleki László kétoldalas Br érem GRÓF TELEKI LÁSZLÓ SZÜL: 1811 FEBRUÁR 11-KÉN / MEGHALT 1861 MÁJUS 8-KÁN - A JÖVÖ MIÉNK (69,03g/58mm) T:2 kis ph., fo. Hungary 1861. Count László Teleki IV de Szék two-sided Br medallion. Sign.: August Kleeberg (69,03g/58mm) C:XF small edge error, spotted Hauser: 7917, Wurzb: 8694.
30565.

August Kleeberg 1861. "Gróf Teleki László" kétoldalas Br érem "GRÓF TELEKI LÁSZLÓ SZÜL: 1811 FEBRUÁR 11-KÉN / MEGHALT 1861 MÁJUS 8-KÁN - A' JÖVÖ MIÉNK" (69,03g/58mm) T:2 kis ph., fo. Hungary 1861. "Count László Teleki IV de Szék" two-sided Br medallion. Sign.: August Kleeberg (69,03g/58mm) C:XF small edge error, spotted Hauser: 7917, Wurzb: 8694.

10 000 HUF
26,53
28,57
Beck András (1911-1985) DN Rákosi Mátyás / Rákosi Díj - Próbaveret jelzett Ag plakett nem hozzávalló tokban (268,5g/0.900/98-99mm) T:1- kis ph., patina Hungary ND Mátyás Rákosi / Rákosi Award - Trial Strike hallmarked Ag plaque in not own case. Sign.: András Beck (268,5g/0.900/98-99mm) C:AU small edge error, patina
30566.

Beck András (1911-1985) DN "Rákosi Mátyás / Rákosi Díj - Próbaveret" jelzett Ag plakett nem hozzávalló tokban (268,5g/0.900/98-99mm) T:1- kis ph., patina Hungary ND "Mátyás Rákosi / Rákosi Award - Trial Strike" hallmarked Ag plaque in not own case. Sign.: András Beck (268,5g/0.900/98-99mm) C:AU small edge error, patina

85 000 HUF
225,46
242,86
Berán Lajos (1882-1943) 1921. LVDI PRO PATRIA Br alapon jelzetlen Ag labdarúgó emlékérem (39x39mm) T:2,2-
30567.

Berán Lajos (1882-1943) 1921. "LVDI PRO PATRIA" Br alapon jelzetlen Ag labdarúgó emlékérem (39x39mm) T:2,2-

5 000 HUF
13,26
14,29
Berán Lajos (1882-1943) 1927. Vértesaljai Vértesy Sándor Ő Nagyméltósága 10 évi államtitkársága emlékére - Barátai és tisztelői Br plakett (89x57mm) T:2- kis patnina HP 1290.
30568.

Berán Lajos (1882-1943) 1927. "Vértesaljai Vértesy Sándor Ő Nagyméltósága 10 évi államtitkársága emlékére - Barátai és tisztelői" Br plakett (89x57mm) T:2- kis patnina HP 1290.

3 000 HUF
7,96
8,57
Berán Lajos (1882-1943) 1935. Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója kétoldalas Br emlékérem. PETER CARD PÁZMÁNY FVND VNIV HVNG MDCXXXV / III CENT VNIVERSITATIS PAZMANIANAE 1935 (79,5mm) T:2- ph.  Hungary 1935. 300th Anniversary of the fundation of Pázmány Péter Catholic University two-sided Br commemorative medallion. Sign: Lajos Berán (79,5mm) C:VF edge error  HPII 253.
30569.

Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója" kétoldalas Br emlékérem. "PETER CARD PÁZMÁNY FVND VNIV HVNG MDCXXXV / III CENT VNIVERSITATIS PAZMANIANAE 1935" (79,5mm) T:2- ph. Hungary 1935. "300th Anniversary of the fundation of Pázmány Péter Catholic University" two-sided Br commemorative medallion. Sign: Lajos Berán (79,5mm) C:VF edge error HPII 253.

5 000 HUF
13,26
14,29
Bogár Lívia (1957-) 1984. 1869 - Soproni Városszépítő Egyesület Br emlékérem (49mm) T:1-
30570.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" Br emlékérem (49mm) T:1-

2 000 HUF
5,31
5,71
Bognár György (1944-) 1984. Az újjáépült Operaház 1884-1984 Br emlékérem sérült dísztokban T:1-
30571.

Bognár György (1944-) 1984. "Az újjáépült Operaház 1884-1984" Br emlékérem sérült dísztokban T:1-

2 000 HUF
5,31
5,71
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar; piefort aranyozott Cu emlékérem dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (65mm) T:PP ujjlenyomatos, felületi karc
30572.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar;" piefort aranyozott Cu emlékérem dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (65mm) T:PP ujjlenyomatos, felületi karc

1 400 HUF
3,71
4,00
Bognár György (1944-) 1996. Honfoglalás Millecentenárium nagyalakú vastag Ag emlékérem, peremén 663 sorszámmal, tanúsítvánnyal, eredeti, kissé sérült dísztokban (1000g/0.999/100mm) T:PP felületi karc, kis patina  Hungary 1996. 1100th Anniversary of the Hungarian Conquest piefort pure Ag medallion with serial number 663 on the edge, with certificate, in original, slightly damaged box. Sign.: György Bognár (1000g/0.999/100mm) C:PP slightly scratched, small patina
30573.

Bognár György (1944-) 1996. "Honfoglalás Millecentenárium" nagyalakú vastag Ag emlékérem, peremén "663" sorszámmal, tanúsítvánnyal, eredeti, kissé sérült dísztokban (1000g/0.999/100mm) T:PP felületi karc, kis patina Hungary 1996. "1100th Anniversary of the Hungarian Conquest" piefort pure Ag medallion with serial number "663" on the edge, with certificate, in original, slightly damaged box. Sign.: György Bognár (1000g/0.999/100mm) C:PP slightly scratched, small patina

150 000 HUF
397,88
428,57
Cséri Lajos (1928-) 1974. Debrecen 1974 / 1. Gyáregység átadása Br plakett eredeti tokban (99mm) T:1
30574.

Cséri Lajos (1928-) 1974. "Debrecen 1974 / 1. Gyáregység átadása" Br plakett eredeti tokban (99mm) T:1

2 000 HUF
5,31
5,71
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium Honfoglalás 896-1996 Ag emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal eredeti dísztokban (11,93g/0.925/35mm) T:PP ujjlenyomat
30575.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" Ag emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal eredeti dísztokban (11,93g/0.925/35mm) T:PP ujjlenyomat

1 800 HUF
4,77
5,14
Exner Károly (1850-1919) 1906. Jurista Bál 1906 február 10-én jelzett Ag emlékérem, S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (4g/0.900/21mm) T:2,2- fülnyom
30576.

Exner Károly (1850-1919) 1906. "Jurista Bál 1906 február 10-én" jelzett Ag emlékérem, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (4g/0.900/21mm) T:2,2- fülnyom

2 000 HUF
5,31
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF