Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 89

Ligeti Erika (1934-2004) 1984. 1984 Karácsony Erdészék Br emlékérem (39mm) + Minden gyermek megváltó / 1984 Erdészék Br emlékérem (35mm) T:2 mindkettő lyukasztva felfüggesztés céljából
30589.

Ligeti Erika (1934-2004) 1984. "1984 Karácsony Erdészék" Br emlékérem (39mm) + "Minden gyermek megváltó / 1984 Erdészék" Br emlékérem (35mm) T:2 mindkettő lyukasztva felfüggesztés céljából

1 000 HUF
2,65
2,86
Lőrincz István (1901-1985) ~1960. Emlékül a Magyar Állami Operaház Szakszervezeti Bizottságától Br emlékérem Iparművészeti V. Érem Üzem gyártói jelzéssel, dísztokban (55mm) T:1-
30590.

Lőrincz István (1901-1985) ~1960. "Emlékül a Magyar Állami Operaház Szakszervezeti Bizottságától" Br emlékérem "Iparművészeti V. Érem Üzem" gyártói jelzéssel, dísztokban (55mm) T:1-

2 000 HUF
5,31
5,71
Matzon Frigyes (1909-1986) 1938. Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1932 / WEBER VD 1938 I. ezüstözött Br emlékérem ARKANZAS BP. gyártói jelzéssel (50mm) T:2,2-
30591.

Matzon Frigyes (1909-1986) 1938. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1932 / WEBER VD 1938 I." ezüstözött Br emlékérem "ARKANZAS BP." gyártói jelzéssel (50mm) T:2,2-

3 000 HUF
7,96
8,57
Mladonyiczky Béla (1936-1995) DN Békés Megyei Téglás- és Cserépipari Vállalat egyoldalas Br érem, hátlapján Szilágyi Károly gravírozással, eredeti dísztokban (103,5mm) T:2
30592.

Mladonyiczky Béla (1936-1995) DN "Békés Megyei Téglás- és Cserépipari Vállalat" egyoldalas Br érem, hátlapján "Szilágyi Károly" gravírozással, eredeti dísztokban (103,5mm) T:2

6 000 HUF
15,92
17,14
Pogány Gábor Benő (1962-) 2002. Magyar Bölcsődék 1852-2002. Br emlékérme tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1-,2
30593.

Pogány Gábor Benő (1962-) 2002. "Magyar Bölcsődék 1852-2002." Br emlékérme tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1-,2

800 HUF
2,12
2,29
Palotás József (1947-) DN Pedagógus munkásságáért - Dunaújváros / Fauszt Ferenc - József A. Iskola ezüstözött Br emlékérem eredeti tokban (60,5mm) T:2 patina
30594.

Palotás József (1947-) DN "Pedagógus munkásságáért - Dunaújváros / Fauszt Ferenc - József A. Iskola" ezüstözött Br emlékérem eredeti tokban (60,5mm) T:2 patina

1 000 HUF
2,65
2,86
Szabó Gábor (1940-) 1978. A Kommunisták Magyarországi Pártja megalakulásának 60. évfordulójára Br emlékérem dísztokban (87mm) T:2
30595.

Szabó Gábor (1940-) 1978. "A Kommunisták Magyarországi Pártja megalakulásának 60. évfordulójára" Br emlékérem dísztokban (87mm) T:2

800 HUF
2,12
2,29
Szolláth György (1927-) 1982. MÉE XII. Vándorgyűlése / Marcus Aurelius Br emlékérem (42,5mm) + Gáti Gábor (1937-) 1989. MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30596.

Szolláth György (1927-) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése / Marcus Aurelius" Br emlékérem (42,5mm) + Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2

800 HUF
2,12
2,29
1687. I. József pozsonyi koronázása Ag zseton IOSEPHUS ARCHIDVX AVSTRIAE CORONATUS IN REGE UNGARIAE POSONII DIE 9 DECE 1687. / AMORE ET TIMORE (3,5g/25mm) T:2- lyuk Habsburg Monarchy 1687. Coronation of Joseph I in Pressburg Ag jeton (3,5g/25mm) C:VF hole Montenuovo 1205., Gohl 1.
30597.

1687. "I. József pozsonyi koronázása" Ag zseton "IOSEPHUS ARCHIDVX AVSTRIAE CORONATUS IN REGE UNGARIAE POSONII DIE 9 DECE 1687. / AMORE ET TIMORE" (3,5g/25mm) T:2- lyuk Habsburg Monarchy 1687. "Coronation of Joseph I in Pressburg" Ag jeton (3,5g/25mm) C:VF hole Montenuovo 1205., Gohl 1.

10 000 HUF
26,53
28,57
1852. Ferenc József látogatása Nagybányán kétoldalas Br éremFRANCISCUS IOSEPHUS I D G AUSTRIAE IMPERATOR SEMPER AUGUSTUS / NUMISMATICA PERENNI TESTETUR MEMORIA QUOD HUNGARIAE POPULOS TUO ADVENTU BEAVERIS N-BÁNYAE D.III M.AUG. A . MDCCCLII. Szign.: Karl Heinrich (74,69g/54mm) T:2,2- ph Austrian Empire 1852. Presence of Franz Joseph in Baia Mare two-sided Br medallion. Sign.: Karl Heinrich (74,69g/54mm) C:XF,VF edge error
30598.

1852. "Ferenc József látogatása Nagybányán" kétoldalas Br érem"FRANCISCUS IOSEPHUS I D G AUSTRIAE IMPERATOR SEMPER AUGUSTUS / NUMISMATICA PERENNI TESTETUR MEMORIA QUOD HUNGARIAE POPULOS TUO ADVENTU BEAVERIS N-BÁNYAE D.III M.AUG. A . MDCCCLII." Szign.: Karl Heinrich (74,69g/54mm) T:2,2- ph Austrian Empire 1852. "Presence of Franz Joseph in Baia Mare" two-sided Br medallion. Sign.: Karl Heinrich (74,69g/54mm) C:XF,VF edge error

10 000 HUF
26,53
28,57
9
1865. Bohóc estély a lövöldében - Pest fém emlékérem. Szign.: C. Braun (32mm) T:2- ph.
30599.

1865. "Bohóc estély a lövöldében - Pest" fém emlékérem. Szign.: C. Braun (32mm) T:2- ph.

1 000 HUF
2,65
2,86
~1867. Ferenc József kétoldalas Br zseton (22,5mm) T:2- ph.
30600.

~1867. "Ferenc József" kétoldalas Br zseton (22,5mm) T:2- ph.

1 000 HUF
2,65
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF