Zutt Richard (1887-1938) 1914. "Hadsegélyező" zománcozott ovális jelzetlen Ag medál (33,1g/53x33mm) T:2 Hungary 1914. "Hungarian War Medal for Volunteers 1914" commemorative enamelled unmarked Ag medal. Sign: Richard Zutt (33,1g/53x33mm) C:XF HP-6814.
1916. "Vaskorona Rend III. osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" zománcozott, jelzett Au kitüntetés mellszalagon, "AK (Albert Keibel)" gyártói jelzéssel és "750" fémjellel T:1-,2 apró zománchiány Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Order of the Iron Crown, 3rd Class, with a war decoration and swords" enamelled, hallmarked Au decoration with ribbon, with makers mark "AK (Albert Keibel)" and with "7...
1916. "Ferenc József-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel, kardokkal" jelzett Au kitüntetés "FR (Firma Rothe)" gyártói jelzéssel, függesztőkarika lecserélve, hátoldali medalion zárólemeze nem nyílik, nem eredeti mellszalagon T:2 a kereszt alján kis sérült rögzítés, javítási nyomokkal Hungary 1916. "Order of Franz Joseph, Knight's Cross with a war decoration and swords" hallmarked Au decoration wi...
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály" Ag kitüntetés peremen "A" jelzéssel, nem eredeti mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:2- erős ph., k. Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery IInd class" with "A" hallmark on edge, with not original ribbon Sign.: Kautsch C:VF strong edge error, scratched
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály" Ag kitüntetés peremen "A" jelzéssel. Szign.: Kautsch T:2 ph. Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery IInd class" with "A" hallmark on the, edge without ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error
1916. "Károly - Csapatkereszt" cink kitüntetés nem eredeti mellszalaggal T:2- Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration with not original ribbon C:VF