1866. "I. Osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés "A" fémjellel a peremen, nem hozzávaló mellszalaggal. Szign.: LEISEK T:2- ph. Austro-Hungarian Monarchy 1866. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration with "A" hallmark on the edge, with not own ribbon. Sign: LEISEK C:VF edge error NMK 129.
1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem modern mellszalaggal T:2- kis ph. Hungary 1873. "Military Medal" Br medal with modern ribbon C:VF small edge error NMK 231.
1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagjánl" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon" gold plated Br decoration with ribbon C:XF NMK 246.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration without ribbon C:XF NMK 249.
1914. "Polgárőrség Debreczen" zománcozott fém jelvény "LÖFKOVITS A. és Tsa." gyártói jelzéssel (66x55mm) T:2 Hungary 1914. "Militia of Debrecen" enamelled metal badge with maker's mark "LÖFKOVITS A. és Tsa." (66x55mm) C:XF
~1914-1918. "Világháború Emlék 1914 - Ferenc József / II. Vilmos" ezüstözött fém medál füllel (17mm) T:2- Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "Weltkrieg Andenken 1914 - Franz Joseph / Wilhelm II" silver-plated metal medal with ear (17mm) C:VF
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés sérült mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2- kis ph. Hungary 1914. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" Ag decoration with damaged ribbon, hallmark on edge. Sign: Tautenhayn C:VF small edge error NMK 133.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés nem eredeti mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with not original ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF
1916. "Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján kardokkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal T:2- Hungary 1916. "Silver Military Merit Medal on a war ribbon with swords" silver plated Br decoration with ribbon C:VF NMK 237.
1914-1916. "Bronz Katonai Érdemérem " aranyozott Br kitüntetés korona díszítmény és mellszalag nélkül T:2 ph., aranyozás lekopott Hungary 1914-1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" decoration without crown and ribbon C:XF edge error, gilding worn