11128. 264. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 800 HUF
16
0 HUF
Herendi virágmintás csésze + 2 db alj, kézzel festettek, jelzettek (az egyik koronás), nagyon apró kopásnyomokkal, d: 10,5 ill. 15 cm
Photo of the item taken by : sass_melinda