cca 1830 Josef Danhauser (1805-1845): Festőműhely. Nagyméretű lithográfia, Imp: Jos. Satori, Lith. par Rolling. / Workshop of a painter. Large litho 56x75 cm
Gustave Greux (1838-1919): Munkácsy Mihály után: A vak John Milton diktálja leányának az Elveszett paradicsom c. művét. Rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon. A "The Portfolio" c. művészettörténeti folyóirat 11. kötetének melléklete. 22x15,5 cm.
1712 Jan Luyken - Christoph Weigel: Nagyméretű rézmetszetű kép a Historiae celebriores Veteris Testamenti... c. könyvből. Megjelent: Nürnberg, 1712. Nagyméretű metszet. / Jan Luyken - Christoph Weigel. Large etching from the book Historiae celebriores Veteris Testamenti 26x48 cm
1712 Jan Luyken - Christoph Weigel: Nagyméretű rézmetszetű kép a Historiae celebriores Veteris Testamenti... c. könyvből. Megjelent: Nürnberg, 1712. Nagyméretű metszet. Alján javított szakadással / Jan Luyken - Christoph Weigel. Large etching from the book Historiae celebriores Veteris Testamenti. With repaired tear 26x48 cm