200 000 HUF
518,13 EUR, 571,43 USD
cca 1940 Német birodalmi Reichsarbeitsdienst RAD tőr. Solingeni acél, jelzett, fekete zománcozott tokkal, gyártói jelzésekkel. Tokon kis kopások, egyébként jó állapotban. / cca 1940 Original RAD dagger in fine condition 39 cm