Number of items: 395
1316043
10109
264
8500
Other collectibles
8 500 HUF
1318027
10110
264
Other collectibles
Illés jelzéssel: Malom-híddal. Olaj, farost, 36×50 cm
3 000 HUF
1319626
10111
264
Other collectibles
Ilosvai jelzéssel: Fák a ház mellett. Akvarell, papír, 40×31 cm
4 000 HUF
1317979
10112
264
Other collectibles
Imets László (1934-): Ex Libris, Palásthy Lajos. Klisé, papír, jelzett, 12×10 cm
1 200 HUF
1187908
10113
264
6500
Other collectibles
Imre István (1918-1983): Pihenés. színezett rézkarc. Jelzett. 40x33 cm Üvegezett keretben
6 500 HUF
1011240
10114
264
Other collectibles
Istókovits Kálmán (1898-1990): Női portré, olaj, papír, üvegezett fa keretben, 43,5×29,5 cm
18 000 HUF
1300710
10115
264
Other collectibles
Iványi jelzéssel: Erdei patak. Olaj, farost, keretben, 44×27 cm
8 000 HUF
1316694
10116
264
Other collectibles
Jancsek jelzéssel: Magányos fa. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 50×38 cm
12 000 HUF
1318843
10117
264
Other collectibles
Jándi jelzéssel: Főtér. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 34×42 cm
6 000 HUF
1316522
10118
264
Other collectibles
Jánosi Sándor (1927-):Virág. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, 32×22 cm
4 000 HUF
1318851
10119
264
Other collectibles
Jef jelzéssel: Telefonáló lány. Olaj, karton, üvegezett keretben, 50×42 cm
10 000 HUF
1317988
10120
264
Other collectibles
Richard Kaljo (1914-1978) : Erotikus Ex Libris. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×6 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m