Number of items: 395
1320408
10241
264
Other collectibles
Rónai jelzéssel: Fagyos tengerpart. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 38×48 cm
3 000 HUF
1315123
10242
264
Other collectibles
RP jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, 52×40 cm
2 000 HUF
1315120
10243
264
Other collectibles
RP jelzéssel: Virágcsendélet. Tempera, papír, 62×43 cm
2 000 HUF
1316687
10244
264
Other collectibles
Rubovics jelzéssel: Halász. Olaj, karton, keretben, 44×58 cm
6 000 HUF
1305191
10245
264
Other collectibles
Rubovics jelzéssel: Hajók, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30,5×22,5 cm
5 000 HUF
1314498
10246
264
24000
Other collectibles
Rudnay jelzéssel: Kora tavaszi folyópart, olaj, vászon, 70,5×100 cm
24 000 HUF
1315046
10247
264
Other collectibles
Rudnay jelzéssel:Hazafelé. Olaj, karton, 34×24 cm
3 000 HUF
1299354
10248
264
11000
Other collectibles
Rudnay jelzéssel: Lovas. Olaj, falemez, 48×49 cm
11 000 HUF
1320388
10249
264
Other collectibles
Rudnay Gyula (1878-1957): Kártyázók. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 15×23 cm
5 000 HUF
1317459
10250
264
Other collectibles
Rudnay Gyula (1878-1957): Kátomás, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 19×15 cm
2 000 HUF
1320389
10251
264
Other collectibles
Rudnay Gyula (1878-1957): Dombos táj fákkal. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 15×23 cm
5 000 HUF
1320387
10252
264
Other collectibles
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m