Number of items: 395
1320406
10325
264
Other collectibles
Udvary Pál (1900-1987): Delelés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×32 cm
4 000 HUF
1298344
10326
264
Other collectibles
Újházy jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez, 39×54 cm
16 000 HUF
1313782
10327
264
24000
Other collectibles
Újváry Ferenc (1827-1921): Vasárnapi látogatás. Olaj, vászon, jelzett (UF), keretben, 24×37 cm
24 000 HUF
1297287
10328
264
Other collectibles
8 000 HUF
1305834
10329
264
Other collectibles
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Galambos Ferenc ex libris, rézkarc (174/200), papír, jelzett, 8,5×5,5 cm
1 000 HUF
1130100
10330
264
Other collectibles
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Dombos táj. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 9×14 cm
4 000 HUF
1189590
10331
264
2200
Other collectibles
2 200 HUF
1313932
10332
264
Other collectibles
Varga Sándor (?-?): Rőzsegyűjtő asszony, Olaj, vászon, 60×48 cm
6 000 HUF
1319309
10333
264
Other collectibles
Varsányi Pál (1902-1990): Illés szekerén 1948. Alumíniummetszet, papír, jelzett, 17×12 cm
5 000 HUF
1317456
10334
264
Other collectibles
Váci András (1926- ): Diók. Rézkarc, papír, jelzett, 10x15 cm
1 800 HUF
1317445
10335
264
Other collectibles
Váci András (1926- ): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, 14x10 cm
1 800 HUF
1211683
10336
264
13000
Other collectibles
13 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m