Number of items: 395
1319676
10349
264
14000
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, falemez, 52×60 cm
14 000 HUF
1319672
10350
264
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Táncoslány. Olaj, karton, 60×50 cm
10 000 HUF
1319701
10351
264
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Támaszkodva. Szén, papír, kis szakadással, 56×43 cm
1 600 HUF
1320391
10352
264
Other collectibles
Floris András (1948-): Vízisikló. Színezett akvatinta, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×31 cm
9 000 HUF
1319439
10353
264
Other collectibles
1 000 HUF
1314886
10354
264
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Prága. Rézkarc, papír, jelzett, 9x12,5 cm
1298834
10355
264
30000
Other collectibles
30 000 HUF
1257704
10356
264
Other collectibles
12 000 HUF
1295405
10357
264
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, fa keretben, 52x72 cm
8 000 HUF
1286077
10358
264
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőrészlet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 26×31 cm
1 800 HUF
1315023
10359
264
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23×30 cm
3 000 HUF
1304945
10360
264
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Sárkányeregető. Olaj, farost, 30×40 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m