Number of items: 395
1314883
10385
264
Other collectibles
Jelzés nélkül: A kellemes kikapcsolódáshoz. Akvarell, papír, 32×47 cm
5 000 HUF
1315983
10386
264
110000
Other collectibles
110 000 HUF
1292532
10387
264
Other collectibles
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, vászon, fa keretben, 22x14 cm
1 000 HUF
1290774
10388
264
Other collectibles
Jelzés nélkül: Lélekharang. Toll, papír, 21x15 cm
1 000 HUF
1290770
10389
264
Other collectibles
Jelzés nélkül: Szellemek a túlvilágról. Toll, papír, 15x21 cm
1 000 HUF
1290837
10390
264
Other collectibles
Jelzés nélkül: Halászbástya. Rézkarc, papír, 9x12 cm
1 000 HUF
1315102
10391
264
Other collectibles
Jelzés nélkül: Női portré. Tűzzománc, fémlap, fára rögzítve, 12×9 cm
3 000 HUF
1232528
10392
264
3800
Other collectibles
Jelzés nélkül: Vízi nimfák. Rézkarc, papír, kis szakadással, 27×17 cm
3 800 HUF
1320541
10393
264
Other collectibles
Jelzés nélkül: Loben, Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, 42x20cm
1 600 HUF
1295087
10394
264
Other collectibles
12 000 HUF
1314695
10395
264
Other collectibles
3 db kép, rézkarc, fametszet, valamint tus-akvarell, mindegyik jelzett. Változó méretben.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m