Number of items: 395
1318079
10048
264
Other collectibles
Bíró Gábor (1947-): Templom. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×31 cm
10 000 HUF
1318055
10049
264
Other collectibles
Bogdán Irén: Fiú portré. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 51×41 cm
8 000 HUF
1315054
10050
264
Other collectibles
Bolmányi jelzéssel: Fák az útnál. Olaj, farost, 50×60 cm
6 000 HUF
1313691
10051
264
Other collectibles
Boromisza jelzéssel: Asztal társaság. Olaj, farost, 50×55 cm
3 000 HUF
1318839
10052
264
Other collectibles
Bors jelzéssel: Fekvő nő. Olaj, karton, sérült, 40x50 cm.
6 000 HUF
1321159
10053
264
Other collectibles
Borsos jelzéssel: Holdfényes este a fronton. Tus, papír, 14x23 cm
2 000 HUF
1319434
10054
264
Other collectibles
Bódi jelzéssel: Őszi táj. Olaj, vászon, 60x78 cm.
6 000 HUF
1194228
10055
264
5500
Other collectibles
Bölcskey Ferenc (1897-?): Velence. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×42 cm
5 500 HUF
1194230
10056
264
3800
Other collectibles
Bölcskey Ferenc (1897-?): Hazafelé. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 21×27 cm
3 800 HUF
1300992
10057
264
Other collectibles
BP jelzéssel: Téli táj házzal. Olaj, karton, sérült, üvegezett keretben, 38×49 cm
5 000 HUF
1319011
10058
264
Other collectibles
Buday György (1907-1990): Ex libris Klein Sándor. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12,5x12 cm
1 000 HUF
1019544
10059
264
Other collectibles
Conrad Gyula (1877-1959): Angyal a város felett, fametszet, papír, jelzés nélkül, 17×13 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m