10118. 264. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Jánosi Sándor (1927-):Virág. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, 32×22 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván