10386. 264. Closed Online auction Paintings and graphics
110 000 HUF 297,30 EUR, 323,53 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Madonna, cca 1900. Olaj, vászon, antik keretben, 70×56 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván