10240. 264. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
10
0 HUF
Rippl-Rónai József (1861-1927): Fenella és Rippl bácsi, Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett keretben, 16x22 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván