2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Henri Poincaré: Tudomány és föltevés. Bp., 1908, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói, kissé sérült egészvászon-kötésben, jó állapotban.