8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Takáts Sándor: A régi Magyarország jókedve. Bp., é.n., Athenaeum. 400 p. Dúsan aranyozott gerincű kiadói félbőr kötésben. Tulajdonosi pecséttel. Egy előzék sérült, több lapon átütő barna folt található.