6 000 HUF
A Ma szakácskönyve. 2000 recept, diétás ételek, olcsó és gyorsan készülő ételek, weekend főzés, nyers ételek. Összeállította Z. Tábori Piroska. A diétás étrendet összeállította Dr. Vincze Jenő. Bp., 1933. Dante. 632 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban. Előzéklapját korábban kivágták, a címlapot összeragasztották a szennylappal.