13826. 265. Closed Online auction Books: Kitchen and garden
10 000 HUF
0 HUF
Hanusz István: A bor-ág és nedűje. Kecskemét, 1901, Sziládi László ny. 200 p. Korabeli, könyvkötő által ízlésesen kivitelezett, aranyozott, foltos, gerincén kissé sérült egészvászon-kötésben. Ritka!
Photo of the item taken by : vörös_iván