6 000 HUF
A magyar birodalom ásványvizei és fürdőhelyei. A M. Sz. Korona Országai Balneologiai Egyesületének megbízásából szerkesztették: Papp Samu és Hankó Vilmos. Bp., 1907. Magyar Balneologiai Egyesület kiadása 265 + 1 térkép (színes, kihajtható). Kopottas, foltos kiadói egészvászon-kötésben. Az előzéklapokat ragasztócsíkkal javították.