14174. 265. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Jakab Ödön: Lafontaine-mesék. Doré Gusztáv képeivel. Bp., 1921, Kultura Könyvkiadó Rt.. Kiadói, kissé kopottas félvászonkötésben, a gerinc papírcsíkkal pótolva.
Photo of the item taken by : sass_melinda